2020 – čínský rok kovové krysy: Co nás čeká?

Po roce hliněného vepře tu až do 11. února následujícího roku bude vládnout kovová krysa. Letos začíná také nové dvanáctiletí, po stabilní a empatické zemi přichází dvanáctiletí kovu. Co to bude znamenat pro nás?

Co letos začne, bude mít tendenci pokračovat a rozvíjet se i další roky. Numerologové si pak od harmonické kombinace 20–20 slibují rovnováhu v mnoha oblastech (stejně unikátní symetrie čísel v letopočtu se bude opakovat až v roce 2121).

Chce to plán

Krysa se nebojí cílů, o kterých ostatní jen sní. Jde si za nimi a nenechá se ničím rozptylovat. Je trochu hrabivá a čeho dosáhne, jí ale zpravidla nestačí. Ráda dobývá nové mety, umí diplomaticky umluvit každého, koho si zamane, její cesta k úspěchu občas vede oklikami. Dobré pro tento rok bude stanovit si dlouhodobý cíl, vizi, a za tou se krok po kroku vydat.

Letošek není pro slabochy a lenochy, síla a štěstí bude na straně těch, kteří budou jednat sebevědomě a asertivně. Kovová krysa je mazaná, silná a nezávislá, nebude vám tolerovat pohodlné nicnedělání.

Zúročit by se měly dřívější investice, letošní píle i nečekaně se objevující příležitosti.

Diplomacie i boj

Krysa je skvělým manipulátorem a má sklony jednat tajně. Ne všeho tedy letos dosáhnete napřímo. Kov, prvek celého dvanáctiletí i letošního roku, vám pomůže být důsledný v jednání, podpoří rozhodnost a komunikaci, postrčí vás při seznamování s lidmi a díky jeho pevnosti budete schopni odolat lecjakému nárazu osudu.

Dobrým principem letošního roku je rčení: lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Ambice jsou sice prima, ale nenechte se jimi tlačit do riskantních akcí a nečistých obchodů. Kov je spojen s řádem, pořádkem, čistotou, sterilitou – ale také řinčením zbraní.

Komu se bude dařit

Krysy by měly mít štěstí, ale jako pro každé zrozence vládnoucího roku pro ně nebude úplně nejjednodušším. Výrazně dařit by se mělo letos Kohoutům a Opicím.

Co na sebe?

Pokud si chcete štěstí pojistit, je podle čínské tradice nejjistějším způsobem, jak se vyhnout neštěstí, červená barva, nejlépe nošená přímo na těle. Móda podporující rok kovové krysy by se pak měla nést v barvách bílé, světle šedé, všech metalických odstínů ozdobených kovovými šperky (stříbro, platina, titan).

Vztahy, téma číslo 1

Energie letošního roku tedy podpoří každého, kdo bude chtít budovat vztah a usilovat o harmonizaci svého osobního života. Letošek bude tedy vhodný pro uzavírání manželství a rozšiřování rodiny. Páry letos sezdané mají před sebou klidný a šťastný rodinný život a ti zadaní zase mají šanci svůj svazek posílit. Jestli jste dlouho ve vztahu, uvažujte o svatbě a pokud je vaše srdce stále volné, buďte co nejčastěji mezi lidmi. Šance, že potkáte partnera, jsou letos opravdu vysoké.  

Jak to bude s komunikací?

Pokud se otevřete okolí, začnete být obklopeni zajímavými lidmi. A ti vám pomůžou najít odpovědi na otázky, které vás vždycky zajímaly. Na druhou stranu… když na to přijde, umí být také pěkně agresivní a přesvědčená o své pravdě. Kov zase jen podpoří její bojovnost, takže letos dejte pozor na vyhrocené diskuze, a to nejen v soukromí.

kniha feng shui

JAK UDĚLAT Z BYTU DOMOV

Kniha, která vám udělá doma pořádek.
Ucelený přehled technik feng shui z pera renomované autorky a mé učitelky.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019