Hubnutí v roce 2020: Konečně to půjde!

Hurá,konečně!! Zatímco předchozí rok zemského vepře nám spíš přidal kila navíc (kdo kdy viděl prasátko s trčícími vyrýsovanými žebry?), mrštná a stále se pohybující krysa nám slibuje, že bychom mohli být letos úspěšnější, co se týká shazování vloni nabytých kil.

Zatímco vepř rád hodoval s přáteli u plného korýtka, štíhlá a šetrná krysa se bude spíš starat o položení základů pro budoucí prosperitu formou dlouhodobých investic.

Hýčkejte si žaludek

Ti, kdo se narodili v roce krysy (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) by si měli dát pozor na žaludek. Krysa jinak vcelku kypí zdravím, zradit by ji mohlo jen tlusté střevo a močový měchýř.

Žádné hladovění

Při své činorodosti ale nesnáší zastavování a zadrhávání všeho druhu, jejím přirozeným živlem je totiž voda, a ta chce plynout bez překážek. Řešení, jak si letos nezpůsobit zdravotní problémy, je nechat věci plynout, být asertivní a stravovat se pravidelně.

Podotýkám, že jde obecně platné energie prolínající celým rokem a že každý jsme jiný a máme jiné potřeby a také osobní cykly. Naslouchejte tedy hlavně sobě a svému tělu a pocitům :)

 

kniha feng shui

JAK UDĚLAT Z BYTU DOMOV

Kniha, která vám udělá doma pořádek.
Ucelený přehled technik feng shui z pera renomované autorky a mé učitelky.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019